Statuetka Złoty Bankier

Złoty Bankier 2010

Już po raz kolejny serwis Bankier.pl oraz PayU S.A. zorganizowały plebiscyt, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów finansowych 2010 roku oferowanych przez polskie banki. Bank, który zdobędzie najwięcej wskazań w poszczególnych kategoriach ogłoszony zostanie ZŁOTYM BANKIEM 2010.

W dniach 3-25 stycznia 2011 r. do dyspozycji internautów na stronie www.zlotybankier.pl zostanie oddana aplikacja, za pośrednictwem której będą mogli oddać głos na wybrany bank w każdej kategorii. Na uczestników głosowania czekają liczne nagrody.

W tym roku po raz pierwszy udostępniamy naszą ankietę użytkownikom korzystającym z urządzeń mobilnych. Wszystkie szczegóły, wykaz nagród oraz regulamin i aplikację do głosowania, znajdą Państwo na stronie mobilnej m.zlotybankier.pl

Uroczysta Gala odbędzie się 4 lutego 2011 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych. Laureaci odbiorą statuetki z rąk Joanny Kuzdak - Dyrektora Zarządzającego Serwisu Bankier.pl i Marcina Jabłońskiego - Członka Zarządu PayU SA.

Prestiżowa lokalizacja, Piotr Bałtroczyk w roli gospodarza imprezy, koncert Kayah oraz zabawa taneczna zagwarantują wyśmienitą zabawę w eleganckiej oprawie.

Zapraszamy do głosowania.